ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nápravy, převodovky, řídící tyče, ložiska a součástky od DANA-Spicer, CLARK, CLARK-HURT

Jsme distributoři náhradních dílů a komponentů výrobce DANA-Spicer,CLARK,CLARK-HURT
Tyto výrobky používají ve svých strojích zejména značky:

AHLMANN ATLAS COPCO
BOART BOMAG CASE
COLES CATERPILLAR CLARK
DAEWOO DYNAPAC FADROMA
FENDT FIAT FUKURAWA
TAMBROCK TEREX TIMBERJACK
GROVE HANOMAG HAMM
HERBST HSW HYSTER
HYNDAI JCB JOHN DEERE
KALMAR KOMATSU LANDINI
LINDE LEGMET TORO
URSUS VALMET LIEBHER
NEW HOLLAND MANITOU MECALAC
O/K PALAZZANI PONSE
RENAULT SAME-DEUTZ SCHAEFF
SISU STAVOSTROJ STEYR
VALTRA WARYŃSKI ZANAM
ZEPPELIN ZETTELMEYER


Jak objednat náhradní díly Dana-Spicer, Clark, Clark-hurt.

- poslat na naši e-mailovou adresu foto nebo opis identifikačního štítku/viz foto/

- pro specifikaci poptávky Vám pošleme katalog náhradních dílů příslušné nápravy Nebo převodovky

- Vaši poptávku velmi rychle naceníme a zašleme informaci o dostupnosti požadovaných dílů.

- v současné době vykrýváme cca 80 % požadavků do 1 týdne u zbytku se snažíme zkrátit dodací termín

štítek pro objednání náhradního dílu Dana

 

Dana je předním dodavatelem plně integrovaného hnacího ústrojí a elektrifikovaných pohonných systémů pro všechna osobní vozidla. Ve spolupráci s výrobci původního vybavení a poprodejním trhem se zaměřuje na poskytování nejlepší účinnosti ve své třídě, maximální trvanlivosti a vynikající jízdy a ovladatelnosti těchto vozidel. Náhradní díly od Dany jsou zárukou dlouhé životnosti a spokojenosti zákazníka.

Dana je lídrem v oboru dodávek tradičních a elektrifikovaných systémů pro středně těžká a těžká užitková vozidla. Náhradní díly a komponenty Dana dosahují nejlepších hmotností, výkonů a efektivity a také nejnižších nákladů na vlastnictví, bez ohledu na konfiguraci hnacího ústrojí (převodovky, nápravy atd).

Mezinárodní výrobce Dana dodává hnací ústrojí pro stavební techniku, zemědělskou techniku, manipulační techniku s materiálem, těžební a lesnické stroje. Tato přizpůsobená řešení podporují vozidla a stroje s konvenčními i elektrifikovanými zdroji energie a jsou navrženy tak, aby poskytovaly inovativní technologie, které splňují požadavky a cíle zákazníků po celém světě.

Pokud hledáte součástky pro podvozek a kompletní pohybové ústrojí vašeho stroje, nebo náhradní díly z pohybové soustavy, neváhejte se na nás obrátit. S výběrem Vám rádi poradíme, nebo navrhneme nejvhodnější řešení.

Informace o společnosti DANA-Spicer

Společnost DANA byla založena v USA již v r.1904. Její předválečnou výrobu proslavily zejména nápravy v osobním automobilu FORD T a ve válečném provedení JEEPu. V současnosti tvoří skupinu DANA-Spicer 52 společností po celém světě a její akcie patří mezi nejstarší kotované na americké burze. V Evropě má Dana-Spicer dva závody. Jeden je v

Itálii v městě Rovereto a druhý v Madarsku v městě Gyor kde je rovněž umístěn centrální sklad náhradních dílů. Společnost B.Z.Agence je autorizovaným distributorem spol. Dana od listopadu 2019. Spol Dana vyrábí celou řadu komponentů a montážních celků pro zemědělské stroje, traktory, stavební mechanizaci, kamiony, lehká nákladní vozidla, osobní automobily. Dále dodává zákazníkům motogenerátory, elektrické a elektronické systémy.

Do skupiny DANA-spicer patří další známé společnosti jako Clark, Clark-Hurt, Graziano, Brevini.