Nápravy, převodovky, řídící tyče, ložiska a součástky od DANA-Spicer, CLARK, CLARK-HURT

Jsme distributoři náhradních dílů a komponentů výrobce DANA-Spicer,CLARK,CLARK-HURT
Tyto výrobky používají ve svých strojích zejména značky:

AHLMANN ATLAS COPCO
BOART BOMAG CASE
COLES CATERPILLAR CLARK
DAEWOO DYNAPAC FADROMA
FENDT FIAT FUKURAWA
TAMBROCK TEREX TIMBERJACK
GROVE HANOMAG HAMM
HERBST HSW HYSTER
HYNDAI JCB JOHN DEERE
KALMAR KOMATSU LANDINI
LINDE LEGMET TORO
URSUS VALMET LIEBHER
NEW HOLLAND MANITOU MECALAC
O/K PALAZZANI PONSE
RENAULT SAME-DEUTZ SCHAEFF
SISU STAVOSTROJ STEYR
VALTRA WARYŃSKI ZANAM
ZEPPELIN ZETTELMEYER


Dana je předním dodavatelem plně integrovaného hnacího ústrojí a elektrifikovaných pohonných systémů pro všechna osobní vozidla. Ve spolupráci s výrobci původního vybavení a poprodejním trhem se zaměřuje na poskytování nejlepší účinnosti ve své třídě, maximální trvanlivosti a vynikající jízdy a ovladatelnosti těchto vozidel. Náhradní díly od Dany jsou zárukou dlouhé životnosti a spokojenosti zákazníka.

Dana je lídrem v oboru dodávek tradičních a elektrifikovaných systémů pro středně těžká a těžká užitková vozidla. Náhradní díly a komponenty Dana dosahují nejlepších hmotností, výkonů a efektivity a také nejnižších nákladů na vlastnictví, bez ohledu na konfiguraci hnacího ústrojí (převodovky, nápravy atd).

Mezinárodní výrobce Dana dodává hnací ústrojí pro stavební techniku, zemědělskou techniku, manipulační techniku s materiálem, těžební a lesnické stroje. Tato přizpůsobená řešení podporují vozidla a stroje s konvenčními i elektrifikovanými zdroji energie a jsou navrženy tak, aby poskytovaly inovativní technologie, které splňují požadavky a cíle zákazníků po celém světě.

Pokud hledáte součástky pro podvozek a kompletní pohybové ústrojí vašeho stroje, nebo náhradní díly z pohybové soustavy, neváhejte se na nás obrátit. S výběrem Vám rádi poradíme, nebo navrhneme nejvhodnější řešení.