ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prodáváme viniční traktory, traktory do sadu, malotraktory Antonio Carraro 

Nově od 1.1.2018 dovážíme viniční a sadové traktory od Italského výrobce Carraro.
Níže si můžete stáhnout materiály s technickými parametry.

Webové stránky výrobce naleznete na adrese www.carrarotractors.com/en/

Viniční traktory model Vigneto-V, model Vigneto Largo-VL

Společnost Carraro vyvinula tyto dva modely tak aby splňovaly potřeby každého zákazníka. Nabízí je s různým řešením předních a zadních náprav což je dominantní požadavek na traktory do vinic. U modelů Vigneto pokrývají kombinace náprav všechny šířky v rozmezí od 1,10 m do 1,60 m a u modelů Vigneto Largo v rozmezí od 1,35 m do 1,70 m. Oba modely mají klimatizovanou kabinu a přední hnanou nápravu 40km/hod včetně plazivých rychlostí. Zákazník si může vybrat s několika převodovek od plně synchronizovaných až po plynulé převodovky s řazením pod zatížením. Esovou kartou obou modelů je hydraulický systém a další položky velmi bohaté výbavy jak je uvedeno v technickém popisu, který je obsahem přiloženého souboru č.2. Podrobné informace sdělí zastoupení výrobce v ČR.
 
VINIČNÍ TRAKTORY

Sadové traktory model Frutetto-F, model Frutetto Largo-FL

Společnost Carraro vyvinula tyto dva modely tak aby splňovaly potřeby každého zákazníka. Nabízí je s různým řešením předních a zadních náprav což je dominantní požadavek na traktory do sadů. U modelu Frutetto pokrývají kombinace náprav všechny šířky v rozmezí od 1,50 m do 1,80 u modelu Frutetto-F a u modelů Frutetto Largo-FL v rozmezí od 1,80m do 2,10 m. Oba modely mají klimatizovanou kabinu a přední hnanou nápravu 40km/hod včetně plazivých ryclostí. Zákazník si může vybrat z několika převodovek od plně synchronizované až po plynulé převodovky s řazením pod zatížením. Esovou kartou obou modelů je pak hydraulický systém a další položky velmi bohaté výbavy jak je uvedeno v technickém popisu, který je obsahem přiloženého souboru č.1.Podrobné informace sdělí zastoupení výrobce v ČR.

SADOVÉ TRAKTORY

Sadové a viniční traktory v provedení BASSO

Společnost Carraro vyvinula tyto dva modely malatraktorů Vigneto Largo Basso a Frutetto Largo Basso, které se vyznačují speciální kabinou ve sníženém provedení, což umožňuje provoz obou modelů pod pergolami a rovněž pod ochrannými plachtami. Řešení předních a zadních náprav pokrývá u modelů Vigneto Largo Basso-FLB šířku od 1,30 m do 1,60 a u modelů Frutetto Largo Basso od 1,50m do 1,70m. Použitá mechanizace a motorizace je shodná s předchozími modely. Podrobné informace sdělí zastoupení výrobce v ČR.

SADOVÉ A VINIČNÍ TRAKTORY VE SNÍŽENÉ VERZI BASSO