Prodáváme náhradní díly pro traktory Zetor 25, 3011, 4011, supra a další modely.

  • Svou nabídkou dodávek náhradních dílů pokrýváme veškeré modelové řady traktorů Zetor a ZTS od nejstarších až po nejnovější.
  • Na pozáruční opravy traktorů nabízíme kompletní sortiment náhradních dílů traktorů Zetor a ZTS v celém průřezu výrobní produkce od prvních modelů po zahájení výroby až po nejnovější, současnou produkci traktorů.
  • Dále nabízíme k těmto traktorům veškerou dostupnou obchodní dokumentaci/katalogy náhradních dílů, návody na obsluhu a údržbu.
  • Můžete si u nás rovněž objednat široký sortiment reklamních předmětů.

Náhradní díly traktorů Zetor

V současné době se B.Z. Agency spol. s.r.o. zaměřuje na zajišťování náhradních dílů traktorů Zetor v segmentu předních hnaných náprava a převodovek z výroby spol CARRARO. Držíme skladem cca 90 % všech položek, proto jsme schopni vykrývat požadavky ve velmi krátkých dodacích lhůtách. Dále se specializujeme na dodávky náhradních dílů na ty staré modely traktorů Zetor kde byla licence prodána do Indie. Jedná se zejména o náhradní díly na tyto modely traktorů Zetor:

ZSuper 35,ZSuper 50,2511,3511,4511,5511,5911,částečně na traktory 2011,3011,4011,5011

Jak objednat náhradní díly na traktory Zetor

- poslat na naší e-mailovou adresu katalogové číslo poptávaného dílu podle katalogů ND Zetor

- V současné době vykrýváme převážně požadavky na náhradní díly komponentů Carraro montovaných do traktorů Zetor

Pro řádnou identifikaci náhradního dílu sdělte katalogové číslo podle katalogu náhradních dílů a popis.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte nebo nám napište své požadavky.Pokud hledáte náhradní díl na traktor Zetor 25, 3011, 4011, Super 50, Zetor 5211-7745, TZ4K-14, a další modely, neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme výběr správného komponentu i pro Váš model traktoru, případně poradíme s jeho správnou identifikací. Jsme specialisté na veškeré náhradní díly pro traktory Zetor od těch nejstarších až po nejnovější modely. Nápravy na traktor, ložiska, převodovky, filtry, těsnění a další komponenty zajistíme s velmi krátkou dodací lhůtou.